Dairə seçki komissiyalarının yeni üzvlərinin adları açıqlandı

Dairə seçki komissiyalarının yeni üzvlərinin adları açıqlandı

MSK qərar qəbul edib.

Azərbaycan Mərkəzi Seçki Komissiyası (MSK) dairə seçki komissiyalarının yenidən təşkil edilməsi barədə qərar qəbul edib.

Oxu.Az “Report”-a istinadən xəbər verir ki, aşağıdakı şəxslər dairə seçki komissiyalarının üzvləri təyin ediliblər:

Qeyd edək ki, siyahıda 124 DSK-nın tərkibi yer alıb. 90 saylı Ağdaş seçki dairəsinin tərkibi isə Milli Məclisə keçirilən təkrar seçkilər zamanı yenidən təşkil olunub.

1 saylı Şərur – Sədərək
Əsgərov Niyaz Mustafa oğlu
Xəlilov Ceyhun Məmməd oğlu
Abbasov Zaman Əyyub oğlu
Hüseynov Lətif Müzəffər oğlu
Əliyev Elsevər İntiqam oğlu
Tağıyeva Zülfiyyə Rza qızı
Vəliyev Rəbbin Asəf oğlu
Rzazadə Polad Əhəd oğlu
Hüseynov Çingiz Tahir oğlu
2 saylı Şərur
Abbasov İbrahim Seyfulla oğlu
Mehdiyev Salman Əli oğlu
Musayev Eldəniz Mahmud oğlu
Qəhrəmanov Kənan Elman oğlu
Vəliyev İlham Qafar oğlu
Məmmədov Elçin Vaqif oğlu
Zamanov Anar Kamil oğlu
Əsədov Əbülfəz Musa oğlu
Əliyev Ceyhun Mübariz oğlu
3 saylı Babək–Kəngərli–Naxçıvan
Ələkbərov Zahid Gəncalı oğlu
Əzimov Elmar Eldar oğlu
Fətullayev Nicad Şaiq oğlu
Əliyev Şəmil Cəbrayıl oğlu
Novruzov Novruz Paşa oğlu
Bağırov Rüstəm Əsəd oğlu
Rəhimov Vəfa Vilayət oğlu
Sultanov Məmmədbağır Məmmədbağır oğlu
Qazıbəyov Əbülfəz Arif oğlu
4 saylı Naxçıvan şəhər
Seyidov Cahangir Əkbər oğlu
Cəlilzadə Aidə Məhəmməd qızı
Babayev Rasim Canbaxış oğlu
Salmanov Ramal Sahib oğlu
Cəfərov Orxan Cəfər oğlu
İbrahimova Günel Fəxrəddin qızı
Mirzəyev Tahir Səyyad oğlu
Məhərrəmov Canpolad İldırım oğlu
Mustafayev Natiq Məhərrəm oğlu
5 saylı Şahbuz – Babək
Hüseynov Taməddin Nurəddin oğlu
Bağırov Rauf Şirəli oğlu
İsmayılov Elman Məhərrəm oğlu
Piriyev Nazim Məmməd oğlu
Rzayev Famil İsa oğlu
Qurbanov Əli Süleyman oğlu
Abbasov Ziya Nizami oğlu
Musayev Etimad Güloğlan oğlu
Umudov Baba Məmmədəli oğlu
6 saylı Culfa – Babək
Əzimov Əzim Əli oğlu
Əliyeva Gülsadə Əhməd qızı
Nəcəfov Vüsal Alim oğlu
Novruzov Ruhin Əfqan oğlu
Haqverdiyev Müşfiq Həsən oğlu
Hüseynov Təyyar Məmməd oğlu
Məmmədov Həsən Şəmil oğlu
Məmmədov Babək Kamil oğlu
Muradov Vahid Vaqif oğlu
7 saylı Ordubad – Culfa
Həsənov Həsən Zabit oğlu
Vəlibəyov Mehman Rəşid oğlu
Ağayev Musa Sahib oğlu
Rüstəmov Orxan Cəmil oğlu
Zeynalov Sahib Binyamin oğlu
Əhmədov Sərxan Elşən oğlu
Qasımov Şaban Həmzə oğlu
Sadıqov Vidadi Vaqif oğlu
Vəlibəyov Zahid Seyfulla oğlu
8 saylı Binəqədi birinci
Əliyev Natiq Namik oğlu
Məmmədov Natiq Abbas oğlu
Novruzov Nizami Fərman oğlu
Əliyarov Məhəmməd Ələkbər oğlu
Abdullayeva Sevinc Həmid qızı
Rəhimova Könül Rafiq qızı
Bayramov Ülvi Əskər oğlu
Əliyev Faiq Xudu oğlu
Məmmədov Məlikməmməd Xanoğlan oğlu
9 saylı Binəqədi ikinci
Bayramov Həsən Bayram oğlu
Namazov İsgəndər Məmməd oğlu
Səfərova Nərminə Ağasəbi qızı
Hacıyeva Kəmalə Hüseyn qızı
Abbasov Anar Tanrıverdi oğlu
Ağayev Yusif Yəhya oğlu
Həsənli Vasif Əlihasil oğlu
Abdullayev Xəyyam Söhrab oğlu
Hüseynzadə Şahmar Abdulla oğlu
10 saylı Binəqədi üçüncü
Əliyev İsgəndər Hümbət oğlu
Xəlilova Züleyxa Faiq qızı
Hacıyeva Zülfiyyə Əhməd qızı
Sadıqova Zeynəb Bayram qızı
Abbasov Əbülfət Kərim oğlu
Cəbrayılova Xəyalə Sadiq qızı
Məhərrəmov Əli Adil oğlu
Nuriyeva Gülər Qismət qızı
Manafov Elşən Mirzə oğlu
11 saylı Qaradağ
Ələsgərov Azər Sərdar oğlu
Hüseynzadə Yaqub Hüseyn oğlu
Manafova Zöhrə Ələmdar qızı
Əsgərova Elminə Elman qızı
Abdullayev Məhərrəm Əbdülfərz oğlu
Güləliyev Nurlan Əlizaman oğlu
Quliyev Şahin Vaqif oğlu
Quliyev Vasif Həsən oğlu
Əsədov Bakir Atduxan oğlu
12 saylı Qaradağ – Binəqədi – Yasamal
Əhmədzadə Qəşəm Xəlil oğlu
Abdullayev İmaməli Qulu oğlu
Əhmədov İkram Gülağa oğlu
Əkbərova Kamilə Ərrəhmət qızı
Abbasov Nahid Allahverdi oğlu
Məmmədov Vaqif Qubat oğlu
Abbasov Arif Sadıx oğlu
Ağayev Mirzəxan Məhəmmədağa oğlu
Əsədov Şakir Atduxan oğlu
13 saylı Xəzər – Pirallahı
Balaqardaşov Mütəllim Səlvər oğlu
Dursunəliyev Səfa Dursunəli oğlu
Süleymanov Muxtar Rüstəm oğlu
Abbasov Oqtay Oruc oğlu
Məmmədzadə Mahmud Balaqardaş oğlu
Zeynalov Şahbaz Fətəli oğlu
Həsənova Mehriban Səlim qızı
Rzayev Nazim Qasım oğlu
Qəmbərov Nurəddin Emin oğlu
14 saylı Xəzər
Qəmbərov İmran Abbas oğlu
İsmayılov Saleh Təvəgül oğlu
Mövsümov Abbas Abdulla oğlu
Zeynalova Yeganə Hüseyn qızı
Süleymanova İradə Kamil qızı
Hacıyeva Təranə Əhməd qızı
Qurbanov İntizam Vahib oğlu
Ağayev Nürətdin Sərbib oğlu
Möhbalıyev Vüsal Mənsim oğlu
15 saylı Yasamal birinci
İsayev Cumar Əliyəsər oğlu
Davudova Kəmalə Ağaqulu qızı
Zeynalov Ramiz Niyaz oğlu
Yusifova Aygün Bəxtiyar qızı
Həmidov Elçin Aslan oğlu
Cəfərov Vilayət Qaman oğlu
Cəfərova Kifayət Mikayıl qızı
Abdullayev Zəfər Camal oğlu
Dilbazi Yeganə Zirəddin qızı
16 saylı Yasamal ikinci
Seyidzadə Sədaqət İmran qızı
Manafova Ziba Cəbrayıl qızı
İsmayıl Surxay Yusif oğlu
Abdullayev Məhəmməd İsmayıl oğlu
Əhmədova Azadə Məmməd Ağa qızı
Əliyev Rahib Calal oğlu
Sultanov Nəbi Bağı oğlu
İsmayılov Abbas Nurəddin oğlu
Səlimova Şəlalə Cəfər qızı
17 saylı Yasamal üçüncü
Kərimov Qədir İskəndər oğlu
Məhərrəmov Fəxrəddin Hacıqulu oğlu
Hüseynova Kamalə Telman qızı
Məmmədov Samir Təvəkkül oğlu
Axundov Ramiz Əlibaba oğlu
Qədimov Əlimusa Şahı oğlu
Qəribova Jalə Şərif qızı
Maksumov Arif Təvəkkül oğlu
Kərimov Mahmur Sabir oğlu
18 saylı Nərimanov – Nizami
Muradov İslam Yusub oğlu
Seyidov Əkbər Mirmahmud oğlu
Şahverdiyev Yaqub Ələsgər oğlu
Mirzəyev Firudin Mirəhəd oğlu
Mirzəyev Əmrah Əlirza oğlu
Babayev Vasif Xeyrulla oğlu
Əsədov Qulu Ələmşah oğlu
Mirzəyev Şəmsəddin Davud oğlu
Hacıyeva Təranə İbad qızı
19 saylı Nərimanov birinci
Abdullayev Etibar Məmməd oğlu
İsmayılov Aslan Hümmət oğlu
Kərimova Hürü Məmməd qızı
Həsənova Rəna Rəsul qızı
Şükürov Şahin Ülkər oğlu
Abdullayeva Tacirə İsmayıl qızı
Səmədova Nüşabə Nadir qızı
Cabbarlı Bəhruz Ərzuman oğlu
Abbaszadə Nazlı Sərdar qızı
20 saylı Nərimanov ikinci
Məmmədov Qoşqar Hüseyn oğlu
Sadıqov Eldar İsa oğlu
Əlifov Şamil Alməmməd oğlu
Quliyev Ələkbər Məhəmməd oğlu
Heybətov Nizami Əsgər oğlu
Cəfərli Vüqar Vəkil oğlu
İmanov Məhəmməd Umud oğlu
Allahverdiyeva Dürdanə Xıdır qızı
Mahmudova Rəsmiyə Cəfər qızı
21 saylı Nəsimi birinci
Dadaşov Çingiz Seydulla oğlu
Mehdizadə Elçin Eldar oğlu
Rəhimova Gülnar Süleyman qızı
Əhmədov Emil Fuad oğlu
Kərimova Şəhla Məmməd qızı
Mustafayev Seyfəddin Məhərlam oğlu
Siyabov Telman Həsən oğlu
Həşimova Leyla Nurəddin qızı
Qulusoy Səlcuq Elçin oğlu
22 saylı Nəsimi ikinci
Qasımov Vaqif Qaraca oğlu
Vəliyev Asəf Abbas oğlu
Əhmədov Ramin Həsrət oğlu
Abbasov Elbrus Uğurlu oğlu
Daşdəmirov Akif Xıdır oğlu
Məmmədova Dilşad Apoy qızı
Əliyev Ramiz Yusif oğlu
Məmmədov İlham Cəlal oğlu
Bədəlov Aşur Natiq oğlu
23 saylı Nəsimi – Səbail
Quliyev Ağabala Maşalla oğlu
Qasımov Ayəddin Əbülfət oğlu
Qasımov Valeh İsgəndər oğlu
Məmmədov Hüseyn Həsən oğlu
Bağırov Altay İmamverdi oğlu
Bağışov Əliyar Hüseynqulu oğlu
Hacıyev Etibar Məmməd oğlu
Fətullayeva Nüşabə Əliqasım qızı
Rzazadə Cavanşir Alunbət oğlu
24 saylı Nizami birinci
Nəcəfov Niyazi İsgəndər oğlu
Bağırova Gülbahar Əlihüseyn qızı
Kərimli Akif Vəli oğlu
İsmayılov Nəcəf Hüseyn oğlu
Məmmədova Sevil Eldar qızı
Salmanova Gülnarə Arif qızı
Xəlilova Reyhan Yasinovna
Verdixanov İntiqam Həmid oğlu
Əliyev Yusif Alcan oğlu
25 saylı Nizami ikinci
Vəliyev Heydər Tahir oğlu
İsgəndərov Tural Sabir oğlu
Vəliyeva Nəcibə Yadigar qızı
Məmmədov Əhməd Əli oğlu
Alverdiyev Mehman Bəylər oğlu
Qurbanov Allahverdi Musa oğlu
Nəsibov Vüqar Binnət oğlu
Mehdiyev Səməndər Qələndər oğlu
Əbdüləzimov Elşən Muradxan oğlu
26 saylı Sabunçu birinci
Əliyev Hacı Nurəddin oğlu
Cəfərov Aydın Fərhad oğlu
Abbasova Gülxanım Balabəy qızı
Məmmədova Roza İbrahim qızı
Həsənova Nuranə Aris qızı
Musayeva Xəyalə Tofiq qızı
Heydərov Sədi Heydər oğlu
Məmmədova Ulduz Yasin qızı
Balıyev Tahir Oruc oğlu
27 saylı Sabunçu ikinci
Əjdərov Nadir Alış oğlu
Məhərrəmov Dəyanət Ağahüseyn oğlu
Musayev Əliyar Ağa oğlu
Əzimova Sürəyya Nağı qızı
İmanova Reyhan İsfəndiyar qızı
Nəsibov İsmixan Qədimoviç
Abbasov Vüsal İsmayıl oğlu
Ağayev Hacıbaba Hacıağa oğlu
Sadıqov Telman Cəfər oğlu
28 saylı Sabunçu üçüncü
Babayev Hacıbala Hacıbaba oğlu
Məhərrəmova Səkinə Əhməd qızı
Həsənova Natavan Ağababa qızı
Abdullayeva Gülnaz Fərman qızı
Nəcəfov Elman Əhmədxan oğlu
Nəbiyev Tahir Əlihüseyn oğlu
Rəhimov Nurəddin Məmməd oğlu
Sadıqov Oktay İslam oğlu
Məmmədov Elxan Seyidqənbər oğlu
29 saylı Səbail
Məmmədov Cahangir İsmayıl oğlu
Kərimov Ələkbər İsrafil oğlu
İsmayılov Hikmət İsmayıl oğlu
Hüseynov Elmar Nəriman oğlu
Əsədova Səbinə Əli Bala qızı
Cabbarov Yusif Ərşad oğlu
Kətənov Nazim Novruz oğlu
İsmayılov Arif Calal oğlu
Quliyev Nikbin Fərəc oğlu
30 saylı Suraxanı birinci
Məmmədov Fikrət Namət oğlu
Quliyev Bəhlul Hüseynəli oğlu
Rəhimov Vasif Aydın oğlu
Əliyev Oktay Misir oğlu
Həsənova Sevinc Ağahəsən qızı
Mehdiyeva Mətanət Musa qızı
Seyidova Akifə Ənvər qızı
Həsənov Sabir Tehranxan oğlu
Cəfər Əli Qurban oğlu
31 saylı Suraxanı ikinci
Bayramov İlham Möhübbət oğlu
Əliyev Camal Fizuli oğlu
Məmmədov Zeynal Yunis oğlu
Abdullayeva Eleonora Əli qızı
Həsənli Ramiz Kamandar oğlu
Kərimova Nailə Balabəy qızı
Babayev Qəzənfər Məcid oğlu
Dəyyanov Fərahət Məmmədağa oğlu
Şəkərov Asif Nadir oğlu
32 saylı Suraxanı üçüncü
Rzayev Qasım Yaqub oğlu
Qasımov Fikrət Əhməd oğlu
Allahverdiyev Sabir Allahverdi oğlu
Mehtiyeva Xurşud Bayram qızı
Allahverdiyev Gülağa Əhməd oğlu
Əliyev Dadaş Sərxoş oğlu
Abbasov Fərəməz Əmiraslan oğlu
Məmmədov Babək Nizami oğlu
Quliyev Çingiz İnqilab oğlu
33 saylı Xətai birinci
Bayramov Əlibaba Arif oğlu
Kərimova Rəna Arif qızı
Qəmbərov Eldar Vladimiroviç
Abbasov Afiq Abdulrəzaq oğlu
Feyzullayev Fərid Adil oğlu
Mürsəlov İlqar Qurbanəli oğlu
Qurbanov İbad Cabbar oğlu
Əhədov Talıb Səxavət oğlu
Almuradov Rasim Allahverdi oğlu
34 saylı Xətai ikinci
Mehdiyev Rafael Vəli oğlu
İsmayılov Əli Həmid oğlu
Abbasov Niyazi Rəfi oğlu
Quliyev Teymur Yadulla oğlu
Şıxəliyev Qüdrət Məmmədəli oğlu
Tağıyev Tahir Allahverdi oğlu
Məmmədov Amir Arif oğlu
Kərimov Rövşən Elsevər oğlu
Səfərov Faiq Ağaş oğlu
35 saylı Xətai üçüncü
Hüseynəliyev İmran Heydərəli oğlu
Nəsirov Fuad Saleh oğlu
Bağışov Fəxrəddin Təmərxan oğlu
İsmayılova Dilarə Mirzə qızı
Musayeva Günay İlqar qızı
Pənahov Mütəllim Nadir oğlu
Gülüşova Aynurə Yaşar qızı
Babayeva Həlimə Qəşəm qızı
Hüseynov Məhərrəm Bağır oğlu
36 saylı Xətai dördüncü
Süleymanov Tahir Qara oğlu
Xankişiyev Mətləb Əlbala oğlu
Əhmədov Arif Şəmşəd oğlu
Orucov Yusif Alış oğlu
Əhmədov Firduz Fərman oğlu
Mehdiyev Arzu Mehdi oğlu
Hacıyev Rövşən Hüseyn oğlu
Məmmədov Bayram Alisgəndər oğlu
Qadaşlı Məhəmməd Allahyar oğlu
37 saylı Nizami birinci (Gəncə)
Hacıyev Faiq Şıxəli oğlu
Abbasəliyeva Lətifə Nəbi qızı
Qədirova Gülşən Fəxrəddin qızı
Hüseynov Seymur Həbib oğlu
Kərimov Məzahir Qəhrəman oğlu
Quliyev Telman Qəhrəman oğlu
Namazov Eldəniz İsmayıl oğlu
Süleymanov Elxan Fərman oğlu
Kəsəmənli Rüxsarə Elçin qızı
38 saylı Nizami ikinci (Gəncə)
Ələkbərov Tahir Turar oğlu
Məmmədova Təranə Əli qızı
Bayramov Azad Mustafa oğlu
Qurbanov Rauf Bahadur oğlu
İlyasova Rəsmiyə Qara qızı
Sadıqov Nəriman Məşdi oğlu
Musayeva Reyhan Ramazan qızı
Şükürov Cəsur Məhərrəm oğlu
Muradov Hikmət Məhəmməd oğlu
39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə)
Əhmədov Elbar Sabir oğlu
Yusifov Nəbi Qənbər oğlu
İsmayılov İmamyar Bilman oğlu
Qurbanov Nurəddin Ələkbər oğlu
Abbasov Abbas Məmməd oğlu
Süleymanova Zərri Süleyman qızı
Mirzəyev Aydın Məcid oğlu
Bağırov Sakit Səməndər oğlu
Quliyev Ağamirzə Həsən oğlu
40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə)
Nəsirov Urfan Səfərəli oğlu
Əliyeva Elmira Hümmət qızı
Mustafayev İbrahimxəlil Mustafa oğlu
Osmanova Sona Abxaz qızı
Cəfərov Rauf Şəki oğlu
Əliyev Albert Fərman oğlu
Hüseynov Faiq Ziyətdin oğlu
Nurməmmədov Mikayıl Hüseyn oğlu
Məmmədova Aygün Saqi qızı
41 saylı Sumqayıt birinci
Məmmədov Vaqif İsmayıl oğlu
Məmmədov Əhməd İbrahim oğlu
Ağakişiyeva Təhminə İlyas qızı
Məmmədov Qalib Aydın oğlu
Əliyev Miryaqub Mirhəşim oğlu
Yarıyev Elçin Balakişi oğlu
Şirinova Arzu Xasay qızı
İsmayılov Şahbəndər Elləz oğlu
İmanov Ceyhun Abdul oğlu
42 saylı Sumqayıt ikinci
Hacıyev Ruslan Zülfiyeviç
Rüstəmov Vüsal Nəbi oğlu
Səfiyarov Yusif Xəlil oğlu
Mikayılova Sevinc Hüseyn qızı
Məlikov Aydın Balakişi oğlu
Kazımov Fəxrəddin Camal oğlu
Mustafayev Mədət Veysəl oğlu
Salmanov Vüqar Yusif oğlu
Salahov Arif Əyyub oğlu
43 saylı Sumqayıt üçüncü
Məmmədov Həsən Fəhrad oğlu
Aydınov Natiq Eldar oğlu
Fərhadova Minəvvər Əli qızı
Muradova Natavan Camal qızı
Abdullayeva Kəmalə Ramiz qızı
Əhmədov Səməd Məmməd oğlu
İsayev Anar Bazir oğlu
Kazımov Firdovsi Cəfərxan oğlu
Əfəndiyev Vaqif Məhəmməd oğlu
44 saylı Sumqayıt – Xızı
Süleymanov Məzahir Salman oğlu
Abdullayev Ələsgər Xəlil oğlu
Babayev Sehri Fərəc oğlu
Rəsulova Təravət Əlövsət qızı
Nağıyev Məhəbbət Məhəmməd oğlu
Hüseynova Xalidə Abdulla qızı
Musayev Arzu Camal oğlu
Məmmədov Təvəkgül Məmməd oğlu
Quliyev Əhməd Qabil oğlu
45 saylı Abşeron
Abbasova Dilşad Salman qızı
Hacızadə Tərlan Elxan oğlu
Hacıyev Nəsir Hacı oğlu
Əhmədov Elburs Hüseyn oğlu
Vəliyev Nicat Bəhlul oğlu
Nağdalıyev Rövşən Rafəddin oğlu
Quliyev Məhəmməd Cəfər oğlu
Əliyeva Fidan Rasim qızı
Musayev Sabir Musa oğlu
46 saylı Şirvan
Ağayev Taleh Balamirzə oğlu
Səfərova Mətanət Əhmədağa qızı
Dövlətov Tarverdi Ərəbxan oğlu
Muradov Mirağa Mirəli oğlu
Həsənov Elçin Mirələkbər oğlu
Paşayev Hikmət Yavər oğlu
Vəliyev Aqil Rəhimdil oğlu
Əliyeva Məlahət Ağasəf qızı
İsayev Oqtay Əhmədağa oğlu
47 saylı Mingəçevir
Məmmədov Oqtay Məhərrəm oğlu
Hüseynova Ruhiyyə Adil qızı
İbrahimli Ramiz Canan oğlu
Əmrahov Zabul Osman oğlu
Allazov Əhməd Alı oğlu
Mehdiyev Mübah Hüseyn oğlu
Bədəlov Şamil Tahir oğlu
Həsənov Sahib Mərdəli oğlu
Mahmudov Natiq Firdovsi oğlu
48 saylı Yevlax
Abbasov Yaşar Murtuz oğlu
Hacıyev Teylor Seyid oğlu
Məhərrəmli Xatirə Kazım qızı
Müseyibzadə Elşən Əlif oğlu
Məmmədov Etibar Göygöz oğlu
Möysümov Elçin Möysüm oğlu
Cəfərov Vüqar Qalib oğlu
Rüstəmov Hüseyn Məhyəddin oğlu
Qurbanov Nadir Kəsir oğlu
49 saylı Yevlax – Mingəçevir
Hacıyev Etibar Seyid oğlu
Yusifova Xatirə Hümbət qızı
Mövlayev Aydın İbrahim oğlu
Bəşirov Mirzalı Ataş oğlu
Məmmədov Mustafa Əliş oğlu
Həsənov Ağamoğlan Hidayət oğlu
Yusifov Heydər Həsən oğlu
Yusifov Samir Yusif oğlu
Abdurəhmanov Comərd Sabir oğlu
50 saylı Abşeron – Qobustan
Nağdaliyev Rafəddin Alyar oğlu
Nurlu İlyas Misir oğlu
Söhbətov Tofiq İsmayıl oğlu
İsmayılov Cahan Kərəm oğlu
Vəlibəyov Malik Ələsgər oğlu
Musayev Sərdar Səyyad oğlu
Orduxanova Tamara Gülağa qızı
Xəlilov Xəlil Novruzəli oğlu
Salayev Saleh Mirxas oğlu
51 saylı Qusar
İbrahimov Cəlil Qeysəddin oğlu
Muradov Qorxmaz Kamal oğlu
Piroğlanov Adil Sabir oğlu
Xankişiyev İsabala Mudullah oğlu
İzratov İzrat Tağı oğlu
Babayev Abdulla İsam oğlu
Sultanova Gülnaz Seyidməhəmməd qızı
Hacıyev Məzahir Yusif oğlu
Muradxanov Ziyadxan Arazxan oğlu
52 saylı Quba
Abasov Mübariz Canqulu oğlu
Bayramov Səfər Ələkbər oğlu
Vəlibəyov Elşən Rafiq oğlu
Bayramov Rüstəm Nadir oğlu
Məmmədov Mustafa Aslan oğlu
Həsənov Mahir Mədət oğlu
Abdullayev Feyzulla Cəlil oğlu
Orucov Tərxan Məhəmməd oğlu
Orucova Nazilə Əliəziz qızı
53 saylı Quba – Qusar
Qarayev Rahim Sicarəddin oğlu
İsmayılov Qüdrət Qüdrət oğlu
Səlimov Mayis Teymur oğlu
Ramazanov Ruslan Rahim oğlu
Əliyev Mirzağa Əli oğlu
Adıgözəlov Kamil Mirnağı oğlu
Bayramov Anar Zahid oğlu
Rüstəmov Arif Abdulvahab oğlu
Məmmədova Əsmər Fizəmməd qızı
54 saylı Şabran – Siyəzən
Təhməzov Saleh Nazləddin oğlu
Məmmədova Rəqsanə Yavuz qızı
Mərdanov Rahib Mərdan oğlu
Mikayılov Qoşqar İsrafil oğlu
Dəmirov Əlirza Mübariz oğlu
İsayev İxtiyar Güləddin oğlu
Muradəlizadə Kamalə Cəbrayıl qızı
Camalov Rahib Şərif oğlu
Əzizov Fəxrəddin Hüseynağa oğlu
55 saylı Xaçmaz şəhər
Ömərov Bəhram Övsət oğlu
Hacıəliyev Altay Sabir oğlu
Duraxanova Mətanət Vaqif qızı
İşığov Hümmət Dəmir oğlu
Hacıyev Nəcməddin Yusif oğlu
Heybətov Fikrət Heybət oğlu
Əhmədov Asif Firudin oğlu
Məmmədov Bəhruz İsmayıl oğlu
Abdullayeva Səyyarə Kazım qızı
56 saylı Xaçmaz kənd
Səfərov Zöhrab Qeysəddin oğlu
Şahvələdov İlham Qurban oğlu
Əmirov Eldar Əmrullah oğlu
Seyidova Nərgiz Müzafəddin qızı
Bədirov Ağakişi Çələbi oğlu
Qaraxanov Adil Nizaməddin oğlu
Seyidov Əhmədxan Valeh oğlu
Qasımov Orxan Cavanşir oğlu
Əhmədov Kənan Vaqif oğlu
57 saylı Kürdəmir
Səfərov Şərbala Əlibaba oğlu
Talıbov Abutalıb Turab oğlu
Şixaliyev Şaxalı Kamil oğlu
Məmmədov Şirvan Mövsüm oğlu
Hüseynov Şükür Fərzalı oğlu
Xələfov Məhəmməd Əlisafa oğlu
Cəfərov Əliqulu Abasqulu oğlu
Osmanov Mehman Rza oğlu
Mahmudov Fuad Yasinxan oğlu
58 saylı Hacıqabul – Kürdəmir
Hacıyev Məhəmməd Ənnağı oğlu
Talıbova Xuraman İman qızı
Səmədov Sevlan Bəxtiyar oğlu
Abdullayev Feyzulla Zülfiqar oğlu
Gözəlov Emin Əlisafa oğlu
Ağayev Fariz Sehrab oğlu
İbrahimov Ziya Nizami oğlu
Hüseynov Natiq Niyaz oğlu
Hüseynov Amil Eyyub oğlu
59 saylı Salyan
Kərimov Səlamət Musa oğlu
Cəbrayılov Qəhrəman Bahadir oğlu
Mehdiyeva Elvira Əkrəm qızı
Kərimov Taleh İsaxan oğlu
Qurbanov Nəcəfağa Əzizağa oğlu
Cəlilov Əmirxan Əlihüseyn oğlu
Abasbəyli Aydın Abas oğlu
Zərbəliyev Şahin Pilağa oğlu
İsayev Aftandil Rzalı oğlu
60 saylı Salyan – Neftçala
Muradov Fuad Kərəm oğlu
Rzayev Vaqif Əlimirzə oğlu
Rəhimov Bayram Rahil oğlu
Şükürov Əliabas Məmmədsadıq oğlu
Novruzov Əli Qardaş oğlu
Əlizadə Nazim Xalid oğlu
Qədirov Qurban Şəbyar oğlu
Abdullayev Ağamusa Əvəzağa oğlu
Mənsimov Natiq Nurağa oğlu
61 saylı Neftçala
Məmmədov Şaiq Seyfəddin oğlu
Niftullayev Çingiz Sadıq oğlu
Axundzadə Nicat Zabid oğlu
Əlizadə Ağahüseyn Abhüseyn oğlu
Abasov Əlizadə Əli oğlu
Mahmudova Aytəkin Zakir qızı
Məmmədli Ülviyyə Məhəmməd qızı
İsayeva Ulduza Teymur qızı
Sadıqov Şirinbala Böyükkişi oğlu
62 saylı Saatlı
Əliyev Arif Misir oğlu
Hüseynov Əlzaman Ələsgər oğlu
Soltanov Müzahət Səməndar oğlu
Kərimov Elşən Nizami oğlu
Nurəliyev Abdulla Əlibala oğlu
Aripov Yusif Mustafa oğlu
İbrahimov Qardaşəli Abduləli oğlu
Əsgərov Zaur Qüdrət oğlu
Qəmbərov Dilavər Azadxan oğlu
63 saylı Sabirabad birinci
Nuriyev Məstalı Əlipaşa oğlu
Qarayev Xanış Alış oğlu
Tarverdiyev Mahir Nəcəf oğlu
Hüseynov Azər Şakir oğlu
Mirzayeva Ellada Rəşid qızı
Abbasəliyeva İradə Əbil qızı
Əkbərov Fəyyaz Səməndər oğlu
Məmmədov Yusif Teymur oğlu
Əliyev İsmayıl İslam oğlu
64 saylı Sabirabad ikinci
İmanov Şükür Ələkbər oğlu
Hüseynov Alim Əlifağa oğlu
Vəliyev Yaşar Fərman oğlu
Sultanov Həmdulla Xeyrulla oğlu
Veysəlov Mühüddin Cövdət oğlu
İsmiyev Elşad İsbər oğlu
Qasımov İnqilab Ağamməd oğlu
Əhmədov Elbrus Abbas oğlu
Əhmədov İbrəhimxəlil Məhəmməd oğlu
65 saylı Saatlı – Sabirabad – Kürdəmir
Abuşov Yengibar Qənbər oğlu
Əhmədov Veysəl Məmmədağa oğlu
Xəlilov Pəhlivan Xəlilağa oğlu
Cavadov Qiyas Məzahir oğlu
Fərmanov Ayəddin Aydın oğlu
Ağayev Sərvər Şükür oğlu
Sarıyev Ağasəlim Həmzə oğlu
Həziyev Valeh Təriş oğlu
Əmiraslanov Kərəm Vaqif oğlu
66 saylı Biləsuvar
Hətəmov Əzizağa Fayət oğlu
Əliyev Ərşad Əlikuşad oğlu
Musayev Maqbet Tərlan oğlu
Əzizov Niftulla Abdulla oğlu
Mirzəyev Beytulla Səyədulla oğlu
Nuriyev Nəhmət Adıgözəl oğlu
Cəbrayılzadə Ənvər Möhübbət oğlu
Mənsimov Vahabəli Məhəmmədəli oğlu
Abışov Qurbanxan Ajan oğlu
67 saylı Cəlilabad şəhər
Sultanov Mirsahib Adəm oğlu
Hüseynov Elçin Hüseyn oğlu
Süleymanov Malik Abdul oğlu
Xudaşlı Elxan Adıgözəl oğlu
Baxşılı İqbal Təhmasib oğlu
Dövlətov Tələt Sənan oğlu
Quliyev Saleh Əzizulla oğlu
Kərimov Firudin Fazil oğlu
Allahverdiyev İsa Ulla oğlu
68 saylı Cəlilabad kənd
Rzayev Mehman Hadı oğlu
Mustafayev Mehman Haxverdi oğlu
Heydərov Elçin Əflatun oğlu
Məmmədov Abdulhüseyn Böyükxan oğlu
Kazımov Adışirin Barat oğlu
Həsənov Nadir Turab oğlu
Həsənli Asif Məmmədağa oğlu
Quliyev Salman Zabitxan oğlu
Mirzəyev Vüqar İlqar oğlu
69 saylı Cəlilabad – Masallı – Biləsuvar
Abasov Məhəmməd Əsəd oğlu
Abışov Elşən Gülağa oğlu
Əkbərov İqbal Mustaba oğlu
Səlimov Nazim Əjdər oğlu
Hüseynov Hikmət Həbi oğlu
Heydərov Cahangir Qubad oğlu
Əhmədov Elburus Əsgər oğlu
Hətəmov Şikar Həmzəli oğlu
Əkbərov Təbiyyət Yədulla oğlu
70 saylı Masallı şəhər
Hüseynov İlkin Ehtiyat oğlu
Həsənov Baba Həsənağa oğlu
Əliyev Cəlal Aftandil oğlu
Nuriyev Sərxoş Alqulu oğlu
Talıbov Əlinaz Əli oğlu
Axundova Əsmər Lazım qızı
Hüseynov Gülhüseyn Həsən oğlu
İbadullayev Həbulla Kərimulla oğlu
Ağayeva Gülay Tofiq qızı
71 saylı Masallı kənd
Əzizov İlkin Ədalət oğlu
Mehtiyev Arif Səyyad oğlu
Babayev Zəkəriyyə Şükür oğlu
Qənbərov Xəqani Bəxtiyar oğlu
Nəzərov Vidadi Baxşəli oğlu
Ağayev Rəfael Adil oğlu
Nuriyev İntiqam Mali oğlu
Niftullayeva Gülbəs Allahqulu qızı
Fərzəliyev Zəfər Vələhəd oğlu
72 saylı Yardımlı – Masallı
Canaliyev Qabil Vəkil oğlu
Səlifov Təbiət İsaq oğlu
Əliyev Rasif Ağahəsən oğlu
Həsənov Əlövsət Həsən oğlu
Turabov Sücayət Mənsimalı oğlu
Səmədov Hikmət İsrafil oğlu
Rzazadə Azad Yaşar oğlu
Bayrəmov Cavidan Atabəg oğlu
Hadiyev Qabil Təzəxan oğlu
73 saylı Lənkəran şəhər
Heydərov Kərim Allahverdi oğlu
Talışınski Hikmət Tofiq oğlu
Rzayev Oktay Həbib oğlu
Abbasov Samid İsmayıl oğlu
Sadıqov Habil Rüstəm oğlu
Rəhimov Təvəkkül Balağa oğlu
Nurəliyeva Könül Ağamməd qızı
Məhərrəmov Abdin Cəlil oğlu
Quliyev Samir İdris oğlu
74 saylı Lənkəran kənd
Rufiyev Əlövsət Rufi oğlu
Məmmədov Sultanağa Hüseynağa oğlu
Babayev Zamiq Fətulla oğlu
Məmmədov Eldar Əhəd oğlu
Ağayev Ziyafət Bilal oğlu
Talıbov Sərraf Mirsəfər oğlu
Əliyev Ramin Ramiz oğlu
Quliyev İdris Aslan oğlu
Həsənli Orxan Möhübbət oğlu
75 saylı Lənkəran – Masallı
Hüseynov Cəmil Kamil oğlu
Həsənov Qafar Adıgözəl oğlu
Hüseynov Çingiz Hüseyn oğlu
Məmmədov Asif İsmayıl oğlu
Məmmədov Fikrətəli Məmmədağa oğlu
Heydərov Rauf Hüseyn oğlu
Məmmədov Fərahim Musa oğlu
Cəfərzadə Rabil Əli oğlu
Əliyeva Ruhiyyə Rizvan qızı
76 saylı Lənkəran – Astara
Əliyev Məzahir Xanağa oğlu
Tağıyev İlqar Səyad oğlu
Axundov Firdovsi Allahverdi oğlu
Qurbanov Tahir Əbdül oğlu
Novruzov Vəliağa Xəlil oğlu
Qasımov Asif Səməd oğlu
Əmirov Mübariz Hüccətulla oğlu
Həsənov İlkin Əbilağa oğlu
Bağırov Fərzulla Məstəli oğlu
77 saylı Astara
Əkbərov Hikmət Heybət oğlu
Lətifova Kəmalə Akif qızı
Məmmədov Mehdi Sovqat oğlu
Mirzəyev Gülhəsən Balahəsən oğlu
Fətəliyev Asif Ağabəy oğlu
Hüseynov Akif Məmməd oğlu
Səmədov Afət Qüdrət oğlu
Rzayev Nəsimi Məmməd oğlu
Şükürov Mirzə Ağadədə oğlu
78 saylı Lerik
Şıxəliyev İdris Gülbaba oğlu
İbrahimov Hicran Vaqif oğlu
Sadıxov Şakir Pişan oğlu
Cəfərov Rövşən Əlihüseyn oğlu
Cahangirov Rasim Əbdülhüseyn oğlu
Abbasov Hüsaməddin Şahmar oğlu
Kərimov Rəşad Sarbala oğlu
Zülfiyev Ilham Cabbar oğlu
Xanmədov Yaqub Əyyub oğlu
79 saylı İmişli
Nəsirov Ramil Təyyar oğlu
Mirişov Yaqub İbrahim oğlu
Qasımova Təranə Qasım qızı
Əliyev Sərraf Mahmud oğlu
Rəsulov Pərviz Əli oğlu
Quliyev Eldəniz Həmzə oğlu
Məmmədova Yeganə Məmməd qızı
Zülfüqarov Davud Əvəz oğlu
Ələkbərov Rəfayıl Söyüdmalı oğlu
80 saylı İmişli – Beyləqan
Quliyev Cabbar Məmmədəli oğlu
Hüseynov Ziya Rahim oğlu
Məmmədov İsmayıl Qulu oğlu
Bilalov Tahir Şirin oğlu
Abbasov Şakir Cəfərqulu oğlu
Həşimov Eyvaz Həşim oğlu
Babayev Avtandil Babaş oğlu
Əmirov Bəhruz Famil oğlu
Feyzullayev Ramil Əbülfəz oğlu
81 saylı Beyləqan
Vəlişov Zakir Saday oğlu
Cəmilov Telman Camal oğlu
Ağayev Arslan Bakir oğlu
Bayramov Fazil Qurban oğlu
Quliyev Elbrus Qara oğlu
Atakişiyeva Məlahət Gülağa qızı
Quliyeva Solmaz Qədir qızı
Hüseynov Aydın Manur oğlu
Nağıyev Ədalət Əkbər oğlu
82 saylı Ağcabədi
Qürbətov Nadir Vəli oğlu
Zeynalov Vahid Famil oğlu
Mirzəyev İslam Abdüləzim oğlu
Həsənov Ehtibar Aydın oğlu
Rzayev Azər Əsgər oğlu
Məmmədova Nəzakət Əli qızı
Həsənov Sadiq Həsən oğlu
Hümbətov Əli Hümbət oğlu
Hacıyev Dilarzu Şahrza oğlu
83 saylı Ağcabədi – Füzuli
Nəsirov Mübahir Musa oğlu
İsmayılov Ehtiram Xosrov oğlu
İsmayılov Mansur Xosrov oğlu
Süleymanov Ədalət Zeynal oğlu
Qurbanov Zahir Arzuman oğlu
Quliyeva Samirə Rəfail qızı
Muradov Azər Allahverdi oğlu
Ağayev Oqtay Alı oğlu
Mirzəyev Tariyel Kərim oğlu
84 saylı Füzuli
Teymurov Ramiz Ziyad oğlu
Səfərov İbiş Mətləb oğlu
Haşımov Fizuli Nüsrət oğlu
Məmmədov Yavər İsrəfil oğlu
Bayandurov Niyaz Rizvan oğlu
Kamranzadə Səbuhi İsa oğlu
Həsənov Mənsim Şirin oğlu
Namazov Namaz Vaqif oğlu
Namazəliyev Tural Qurban oğlu
85 saylı Şamaxı
Rəcəbov Hüseyin Abdulla oğlu
Şərifov İsa Musa oğlu
Nurəliyev Mədət Yarməmməd oğlu
Məmmədov Sabir Cəbrayıl oğlu
Tağıyev Tahir Məmmədtağı oğlu
Əzizov Eldəniz Məhəmməd oğlu
Nuriyev Şaiq Vaqif oğlu
Rəcəbov Anar Rayis oğlu
Zamanlı Allahverdi Xasay oğlu
86 saylı İsmayıllı
Məhərrəmov Əlirəmzi Bağı oğlu
Gidayev Rəşad İsa oğlu
Baxşiyev İlkin Nadir oğlu
Hüseynova Məhruzə Musa qızı
Muradaliyev Məmmədxan Əhmədalı oğlu
Cərullayeva Səidə Çingiz qızı
Hacıyev Yaqub Ələddin oğlu
Rəcəbova Əfsanə Tahir qızı
Məmmədov Hacıməmməd Mirzəməmməd oğlu
87 saylı Ağsu – İsmayıllı
Dursunəliyev Azad Saabəli oğlu
Gülümov Seyidağa Gülüm oğlu
Nuriyev Mətləb Sadəhməd oğlu
Əhmədov Ramiz Mahmud oğlu
Əfəndiyeva Bəhruzə Faiq qızı
Niftaliyev Alı Musa oğlu
Kərimli Səadət Nazir qızı
Əzimov Tahir Ələşrəf oğlu
Nəsibov İqbal Vüqar oğlu
88 saylı Göyçay
Həmidov Eldəniz Heydər oğlu
Rüstəmov Taleh Qiymət oğlu
Abdullayev Saleh Rəhim oğlu
Allahverdiyev İslam Allahverdi oğlu
Şamilov Şamil Rafiq oğlu
Abdullayev Vüqar Məhəmməd oğlu
Həsənov Müşfiq Eldar oğlu
Nəbiyev Rəşid Yusif oğlu
Qəhrəmanov İlfat Əlihüseyn oğlu
89 saylı Göyçay – Ağdaş
Məhərrəmov Nizam Abdul oğlu
Abdullayev Kənan Xalid oğlu
Mahmudov Sehran Qurbanəli oğlu
Qasımova Şəlalə Şulux qızı
Nəbiyev Rəsul Həşim oğlu
Əfəndiyeva Tamella Məmməd qızı
Zeynalov Bəxtiyar Əli oğlu
Ələsgərova Elmira Abdulla qızı
Mirzəliyev Şamil Şirəli oğlu
91 saylı Ucar
Abbasov Abdulrəzaq Ağaisa oğlu
Hüseynov Bəhruz Feyruz oğlu
Məmmədov Naqil Hüseynəli oğlu
Əhmədova Mədinə Əhməd qızı
Şəfiyeva Məlahət Ağakərim qızı
Həmidova Nailə Məhəmməd qızı
Hüseynova Aybəniz Hüseyn qızı
Məmmədov Qismət Nəbi oğlu
Novruzova Sevinc Ağasəf qızı
92 saylı Zərdab – Ucar
İsmayılov Mehdi İsmayıl oğlu
Abdullayev Daşqın Rafayıl oğlu
Məmmədov Elsevər Qulamhüseyn oğlu
Musayev Aqil Bəxtiyar oğlu
Yusifzadə Taleh Nuru oğlu
Xəlilov Abduləziz Xəlil oğlu
Cəbrayılov Abbas Malik oğlu
Süleymanov Şirxan Süleyman oğlu
Həşimzadə İlkin Hafiz oğlu
93 saylı Bərdə şəhər
Əliyev Şakir Əliş oğlu
Nəcəfov Dilsuz Teymur oğlu
Abdullayeva Pakizə Vəli qızı
Qafarova Reyhan Firudin qızı
Məmmədov Əbülfət Sevindik oğlu
İbrahimov Ziya Ədalət oğlu
Abdullayeva Fatma Hüseyn qızı
Cabbarov Rövşən Qafar oğlu
Hacıyev Abış Rasim oğlu
94 saylı Bərdə kənd
Hüseynov Asif Niftalı oğlu
Ələkbərov Hakim Baloğlan oğlu
Əliyev İbrahim Əflatun oğlu
Babayev Arif Yusif oğlu
Ağayev Ramin Qənbər oğlu
Nəcəfov Fazil Cümşüd oğlu
Abbasov Fazil Şoqu oğlu
Fərəcov Vüsal Həsən oğlu
Hüseynov Qaryağdı Kərim oğlu
95 saylı Tərtər
Mehtiyev Həmid Musa oğlu
Həsənov Tağı Həsən oğlu
Ələkbərli Oqtay Vaqif oğlu
Hüseynov Tofiq Ədil oğlu
Rəhimova Sevil İsa qızı
Məmmədova Lamiyə Əli qızı
Ələsgərova Çiçək Köçəri qızı
İsmayılov Nizami Yaqub oğlu
Mustafayev Novruz Bahadur oğlu
96 saylı Goranboy – Naftalan
Abbasov Arif Abbas oğlu
Həsənov Məhərrəm Nəcvəddin oğlu
Həşimova Afət Müzəffər qızı
Rəhimov Əbülfət Əli oğlu
Muxtarov Ariz Hafiz oğlu
Namazov Anar Nazim oğlu
Məhərrəmov Fəqani Nofiq oğlu
Səfərov Rəhman Rizvan oğlu
Həziquliyev Siyavuş Sevindik oğlu
97 saylı Goranboy – Ağdam – Tərtər
Məhərrəmov Faiq Məhərrəm oğlu
Nağıyev Göyüş Hacıkərim oğlu
Abdullayev Elnur İsmayıl oğlu
Fərzənov Əkbər İsa oğlu
Musayev İlqar Həsən oğlu
Əliyev Kərəm Göyüş oğlu
Məmmədov Zaur Mitya oğlu
Abdullayev Aydın Baxış oğlu
Əhmədov Tahir Əli oğlu
98 saylı Şəmkir şəhər
Əliyev Nürəddin Hüseyn oğlu
Əliyev Tural Məhərrəm oğlu
Bədəlov Fuad Sərvəz oğlu
Məmmədov Malik İslam oğlu
Mansurov Natik İsa oğlu
Muradov Tural Babək oğlu
Həsənov Rəşad Yusif oğlu
Rüstəmov Allahverən Həsən oğlu
Məmmədova Qəribə Namaz qızı
99 saylı Şəmkir kənd
Məmmədov Rafiq Cahangir oğlu
Cəlilova Ülviyyə Əli qızı
Qasımov Vaqif Qüdrət oğlu
Ağayev Qurban Ağa oğlu
Məhərrəmova Gülnara Məhərrəm qızı
Pənahov Hafiz Saməddin oğlu
Əliyev İlqar Nəbi oğlu
Həsənov Nəriman Allahyar oğlu
Əsgərov Zahid Davud oğlu
100 saylı Şəmkir – Daşkəsən
Pənahov Şahin Abbas oğlu
Məmmədli Emil Rəşid oğlu
Salahov Məmməd Kamil oğlu
Hüseynov Eldar Məhəmməd oğlu
Həsənov Yasin Nadir oğlu
Zeynalov Müsahib Nəriman oğlu
Məmmədov Müzəffər İsa oğlu
Abdullayev Hafiz İsmayıl oğlu
Kazımova İradə Alı qızı
101 saylı Göygöl – Daşkəsən
Zalov Abbas Allahverdi oğlu
Muradov Eldar Murad oğlu
Mövlayeva Dilarə Ramazan qızı
Quluyev Nadir Heydər oğlu
Zeynalov Əli Həmid oğlu
Əlirzayev Fəxrəddin Şura oğlu
Mustafayev Elton Şükür oğlu
Məmmədov Arif Taptıq oğlu
Qurbanov Mübariz Qənbər oğlu
102 saylı Samux – Şəmkir
Qasımov Bayram Məmmədəli oğlu
Bayramov Gəray Rza oğlu
Həsənova Nurlana Ağası qızı
Qasımov Rəşad Ağa oğlu
Əsgərova Şəhla Dəmir qızı
Verdiyeva Afərim Qasım qızı
Ağayev Səbuhi Şəmsəddin oğlu
Bayramov Məzahir Səməd oğlu
Pənahova Nərgiz Zakir qızı
103 saylı Gədəbəy
Xudaverdiyev Xaliq Davud oğlu
Əliyev Mənsur Cəlal oğlu
Tağıyev Məmməd Mədət oğlu
Rüstəmov İlqar Namiq oğlu
Orucov Möhübbət Bobuş oğlu
Quliyev Səxavət Mahir oğlu
Orucov Zakir Məhərrəm oğlu
Azəri Sevinc Mübariz qızı
Həsənov Mərdəli İsmayıl oğlu
104 saylı Gədəbəy – Tovuz
Rüstəmov Elman Əlfət oğlu
Aslanova Yeganə Nuru qızı
Süleymanov Məzahir Hümbət oğlu
Qasımov Emin Məmməd oğlu
Əsgərov Kamran Əli oğlu
Məhərrəmov Həbib Mürsəl oğlu
Xudaverdiyev Yaşar Rəhim oğlu
Rəhimov Sadiq Qara oğlu
Hüseynov Xəlil Həmid oğlu
105 saylı Tovuz
Şərifov Fərmayıl İbrahim oğlu
Musayev Elcan Musa oğlu
Əhmədov Arzuman Məhəmməd oğlu
Muxtarov Xalid İlham oğlu
Əliyev Rafiq Paşa oğlu
Ələkbərova Afət Yunus qızı
Ələsgərov Nəsimi Telman oğlu
Məmmədov Akif Qədir oğlu
Məmmədov Aslan Nurəddin oğlu
106 saylı Tovuz – Qazax – Ağstafa
Hüseynov İlqar Müzəffər oğlu
Axundova Aynur Zakir qızı
Ələkbərov Tofiq Mürsəl oğlu
Həsənov Fəxrəddin Həmid oğlu
Novruzov Mübariz Əlibala oğlu
Məmmədova Sevinc Əlixan qızı
Məmmədov Faxrəddin Muxtar oğlu
Muradov Tahir Mail oğlu
Ələkbərov Tahir Cəmil oğlu
107 saylı Qazax
Salehov Xəyyam Səbuhi oğlu
Mustafayev Arif Otdel oğlu
Ələkbərova Bəsdi İbrahim qızı
Orucov Şəhadət Oruc oğlu
Osmanov Elxan Baba oğlu
Yaqubov Tahir Mansur oğlu
Bəkirov Elman Hacan oğlu
İbrahimov Valeh Aydın oğlu
Qocayev Qoca Dilənçi oğlu
108 saylı Ağstafa
Eyyubov Teymurlan Yunis oğlu
Namazova İradə Məhəmməd qızı
Maxanova Aidə İbrahim qızı
Musayev Vaqif Abduləli oğlu
Abbaslı Kənan Kamran oğlu
Hacıyev Nazim Teymur oğlu
Kərimov Yusifəli Məhəmmədəli oğlu
Alməmmədov Paşa Məmmədəli oğlu
Həsənov Nağı Həsən oğlu
109 saylı Balakən
Əliyev Vahid Ələkbər oğlu
Mirəliyev Ramil Xəlifə oğlu
Ağayev Ağa Elman oğlu
Məmmədov Qoşqar Qəzənfər oğlu
Layıcov Ramazan Niyazi oğlu
Muradova Tərlan İsmayıl qızı
Süleymanlı Zəkəriyyə Süleyman oğlu
Məmmədov Altay Şükür oğlu
Bazarov Maqsud Ramazan oğlu
110 saylı Zaqatala
Mustafayev Fikrət Nəbi oğlu
Yusubov Elman Məhəmməd oğlu
Tintinov Mollamuhuma Əhmədoviç
Şabanov Əli Musa oğlu
Məmmədov Məmmədxan Saleh oğlu
Qazilova Zülfiyyə Mürsəəli qızı
Qocayev Bahaddin Novruz oğlu
Əskərov Harun Harun oğlu
Musayev İlqar Musa oğlu
111 saylı Zaqatala – Balakən
İsmayılov Zöhrab İsmayıl oğlu
Əliyev Ruslan Sabir oğlu
Qurbanova Sevda Əhmədəli qızı
Ramazanov İlham Ramazan oğlu
Yusubov Paşa Cəmaləddin oğlu
Əhmədov Cəbrayıl Müzaməddin oğlu
Piriyev Tərlan Cavanşır oğlu
Hüseynov Səyavuş Məmməd oğlu
İbrahimov Aqil Ziyadxan oğlu
112 saylı Qax
Əliyev Abdukərim Rəsul oğlu
Muradov Fazil Hənifə oğlu
Xəlləyev Eyvaz Yusif oğlu
Əhmədov İlqar Nəzir oğlu
Həmzəyeva Sevda Cuma qızı
Yusifov Ramin Qəhrəman oğlu
Nəzirova Rüxsarə Əhməd qızı
Abdullayev Vüqar İsmail oğlu
Əsgərov Aydın Həmid oğlu
113 saylı Şəki şəhər
Qədirzadə Rəhman Əsabəli oğlu
Məmmədov Əli İsmət oğlu
Nəcəfov Bayraməli Zülfəli oğlu
Əzizov Məmmədnuru Ənvər oğlu
Şabanov Anar Tacəddin oğlu
Mustafayev Nazim Əli oğlu
Kərimov İlqar Məmməd oğlu
Ağabalayev Xəyal İdris oğlu
Salamov Vüqar Pirməmməd oğlu
114 saylı Şəki kənd birinci
Məmmədov Məharət İsfəndiyar oğlu
Camalov Fazil Nurəhməd oğlu
Salmanov Hətəm Nəzir oğlu
Süleymanov Fikrət Əhməd oğlu
Calalov Səbuhi Rza oğlu
Musayeva Natella Balay qızı
Abdurahmanov Ağası Niyazi oğlu
Məsimova Reyhan Əsabəli qızı
Abbasova Xanım Abdurrahman qızı
115 saylı Şəki kənd ikinci
Əzizov Rasim Qeysəddin oğlu
Hacıyev Yaqub Əhməd oğlu
Mustafayev Niyaz Əbülfət oğlu
Həmzətov Səbuhi Baxış oğlu
Əzizova Könül Oktay qızı
Rəsulov Kamran Kamal oğlu
Səmədov Malik Abdulqədir oğlu
Rəsulov Niymət Şövkət oğlu
Xəlilov Sahib Əhməd oğlu
116 saylı Qəbələ
Əsədov Ramiz Əhmədiyə oğlu
Yaqubov Varis Abuzər oğlu
Əliyev Samir Ramiq oğlu
Rəsulova Xalidə Muxtər qızı
Musayev Cümşüd Rəşid oğlu
Bəhramov Elnur Vaqif oğlu
Abdullayev Rəşad Tofiq oğlu
Məmmədov İlham Valeh oğlu
Abbasov Mehman Yaqub oğlu
117 saylı Oğuz – Qəbələ
Cəfərov Rəsul İskəndər oğlu
Qurbanov Mayıl Daşdəmir oğlu
Əliyev Elşad Hakim oğlu
Məmmədov Asif Məhəmmədiyə oğlu
Məmmədov Kamal Camal oğlu
Əhmədov Kərim Qeysəddin oğlu
Cavadov Surxay Tanrıverdi oğlu
İbrahimov Oktay Vəli oğlu
Həsənov Elməddin Musa oğlu
118 saylı Ağdam şəhər
Səfərov Ramiz Məcid oğlu
Hüseynov Səyyaf Məhyəddin oğlu
İsayeva Eliza Barat qızı
Ocaqov Musabir Əli oğlu
Talıbov Cahangir Əzim oğlu
İsmayılov Vaqif İsmayıl oğlu
Mirzəyev Əsəd Əkbər oğlu
Ələkbərov Saməddin Əli oğlu
Nəzərov Mətləb Məhəmməd oğlu
119 saylı Ağdam kənd
Şükürov Rövşən İsfəndiyar oğlu
Yuzasifli Nailə Yüzasif qızı
Qəhrəmanova Ballı Qəmbər qızı
İslamov Fikrət Mütəllim oğlu
Tağıyev Fərrux Asif oğlu
Yusifov Rəhim Məhəmməd oğlu
Xəlilov Həsən Bəhram oğlu
Zeynalov Bakir Kərim oğlu
Bəbirov Namik Qədir oğlu
120 saylı Cəbrayıl – Qubadlı
Quliyev Musa Əli oğlu
Mehdiyeva Sahilə Təbriz qızı
Səfərova Göyərçin Qarahəsən qızı
Məmmədov Ramiz Barat oğlu
Maqsudov Şükran Səttər oğlu
Quliyev Habil Sabir oğlu
İsmayılov Ramiz Bilal oğlu
Piriyeva Sevinc Pəli qızı
Kərimov Vüqar Kərim oğlu
121 saylı Laçın
Səfərov Hüseyn Şümşad oğlu
İsmayılov Nofəl Şahmar oğlu
Cəbrayılov Orxan Əfqan oğlu
Hümbətov Vaqif Saleh oğlu
Məmiyev Səyyaf Məmi oğlu
Nəzərli Müqabil Ağaxan oğlu
Əsgərov İsabalı Bəhrəm oğlu
Məhərrəmova Sədaqət Naib qızı
Məmmədov Nəsimi İsrafil oğlu
122 saylı Xankəndi
Hacıyev Rasim İsa oğlu
Aslanova Esmira Hüseyn qızı
Fərzəliyev Yusif Bahadur oğlu
Quliyeva Nailə Eldar qızı
Qasımova Nəcibə Sabir qızı
Mürsəlov Vüqar İsa oğlu
Abbasova Mədinə Fəxrəddin qızı
Cəfərzadə Günay Əbülfəz qızı
Kərimov Taleh İsmayıl oğlu
123 saylı Kəlbəcər
Murtuzayev Adil Aslan oğlu
Əliyev Ədalət Surxay oğlu
Dadaşova Şirin Nurəddin qızı
Həsənov Mehman Əli oğlu
Əmrahov Məhəmməd İbrahim oğlu
Cahangirov Vaqif Həsən oğlu
Namazlı Fəxri Eldəniz oğlu
Hüseynov Elçin Mübariz oğlu
Nəcəfov Tural Yusif oğlu
124 saylı Şuşa – Ağdam – Xocalı – Xocavənd
Abbasov Vahid Kamil oğlu
Məmmədov Mehrab Seyraman oğlu
Həsənov Anar Vaqif oğlu
Abbasov Sənan İsmayıl oğlu
Əliyev Akif İbiş oğlu
Məmiyev Ceyhun Məhərrəm oğlu
Bağırova Ofelya Rəşid qızı
Əliyev Elmir Əjdər oğlu
Məmmədov Cavid Akif oğlu
125 saylı Zəngilan – Qubadlı
Mönsümov Əli İsmayıl oğlu
Hətəmov Asif İdris oğlu
Əhmədov Məhəmməd Hümbət oğlu
Abbasov Nazim İzzət oğlu
Məmmədov Qorxmaz Rza oğlu
Qasımzadə Aynurə Vəli qızı
Kərimli Sayad Akif qızı
Ələkbərov Ruslan Felmar oğlu
Əliyev Nazif Mədət oğlu

E.Ə.

0
35